| МОЩНОСТ W | 700.0 W |
| ОБЕМ | 20.00 L |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | H20MOBS4HI |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ W: | 700.0 W |
| ОБЕМ: | 20.00 L |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 26.10 см |
| ШИРИНА: | 45.50 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3838782841118 |














