| МОЩНОСТ W | 800.0 W |
| ОБЕМ | 23.00 L |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ | Не |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | MS23K3513AS |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ W: | 800.0 W |
| ОБЕМ: | 23.00 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | КЕРАМИКА |
| ТАЙМЕР ДО: | 99.000 мин |
| СТОЙКА ЗА ГРИЛ: | Не |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ: | Не |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| КОНВЕКЦИЯ: | Не |
| ДВОЕН ГРИЛ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ДЕЦА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.90 м |
| ТЕГЛО: | 12.00 kg |
| ВИСОЧИНА: | 27.50 см |
| ШИРИНА: | 48.90 см |
| ДЪЛЖИНА: | 39.40 см |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 23.00 L |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 8806088219530 |
- Технополис Благоевград
- Технополис Бургас 1
- Технополис Бургас 2
- Технополис Варна 1
- Технополис Варна 2
- Технополис Велико Търново
- Технополис Видин
- Технополис Враца
- Технополис Габрово
- Технополис Добрич
- Технополис Кърджали
- Технополис Кюстендил
- Технополис Ловеч
- Технополис Монтана
- Технополис Пазарджик
- Технополис Перник
- Технополис Плевен
- Технополис Пловдив
- Технополис Пловдив 2
- Технополис Разград
- Технополис Русе
- Технополис Сандански
- Технополис Силистра
- Технополис Сливен
- Технополис София Красно село
- Технополис София Люлин
- Технополис София МОЛ Paradise
- Технополис София МОЛ The Mall
- Технополис София МОЛ България
- Технополис София Младост
- Технополис София Надежда
- Технополис София Сердика център
- Технополис Стара Загора
- Технополис Хасково
- Технополис Шумен
- Технополис Ямбол

















