| МОЩНОСТ W | 900.0 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ОБЕМ | 25.00 L |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ | Не |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MMO-AM25VB(BK) |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ W: | 900.0 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ОБЕМ: | 25.00 L |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ: | Не |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 38.80 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 40.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 6944271684818 |


















