| MAXPOWER-W | 700.0 W |
| GRILL POWER | 1000.00 W |
| CAPACITY | 20.00 L |
| GRILL FUNCTION | Yes |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | AG20CF2E |
| CONTROL TYPE: | MECHANICAL |
| MAXPOWER-W: | 700.0 W |
| GRILL POWER: | 1000.00 W |
| CAPACITY: | 20.00 L |
| GRILL FUNCTION: | Yes |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| HEIGHT: | 25.80 см |
| WIDTH: | 44.00 см |
| LENGTH: | 35.80 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WIDTH: | 35.0 см |
| DEPTH: | 29.0 см |
| CAPACITY LITERS: | 20.00 L |
| MAX POWER: | 700 W |
| GRILL POWER: | 1000 W |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| EAN | 4048164117185 |















