| MAXPOWER-W | 1000.0 W |
| CAPACITY | 29.00 L |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | NN-GD38QSEPG |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 1000.0 W |
| CAPACITY: | 29.00 L |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| CHILD LOCK: | Yes |
| WEIGHT: | 10.00 kg |
| WIDTH: | 49.50 см |
| LENGTH: | 37.80 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5025232969753 |









