| МОЩНОСТ W | 1000.0 W |
| ОБЕМ | 29.00 L |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | NN-GD38QSEPG |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ W: | 1000.0 W |
| ОБЕМ: | 29.00 L |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ДЕЦА: | Да |
| ТЕГЛО: | 10.00 kg |
| ШИРИНА: | 49.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 37.80 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5025232969753 |









