| MAXPOWER-W | 800.0 W |
| GRILL POWER | 1100.00 W |
| CAPACITY | 23.00 L |
| GRILL FUNCTION | Yes |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | MG23K3575AS |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 800.0 W |
| GRILL POWER: | 1100.00 W |
| CAPACITY: | 23.00 L |
| INNER COVERING: | CERAMICS |
| TIMER TO: | 99.000 мин |
| GRILL STAND: | Yes |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| CONVECTION: | No |
| DUAL GRILL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| CHILD LOCK: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.90 м |
| WEIGHT: | 13.00 kg |
| HEIGHT: | 27.50 см |
| WIDTH: | 48.90 см |
| LENGTH: | 39.20 см |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 23.00 L |
| MAX POWER: | 800 W |
| ELECTRONIC CONTROL: | Yes |
| EAN | 8806088219264 |








