| MAXPOWER-W | 800.0 W |
| CAPACITY | 23.00 L |
| GRILL FUNCTION | No |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | MS23K3513AS |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 800.0 W |
| CAPACITY: | 23.00 L |
| INNER COVERING: | CERAMICS |
| TIMER TO: | 99.000 мин |
| GRILL STAND: | No |
| GRILL FUNCTION: | No |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| CONVECTION: | No |
| DUAL GRILL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| CHILD LOCK: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.90 м |
| WEIGHT: | 12.00 kg |
| HEIGHT: | 27.50 см |
| WIDTH: | 48.90 см |
| LENGTH: | 39.40 см |
| COLOUR: | INOX |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 23.00 L |
| MAX POWER: | 800 W |
| ELECTRONIC CONTROL: | Yes |
| EAN | 8806088219530 |
- Технополис Благоевград
- Технополис Бургас 1
- Технополис Бургас 2
- Технополис Варна 1
- Технополис Варна 2
- Технополис Велико Търново
- Технополис Видин
- Технополис Враца
- Технополис Габрово
- Технополис Добрич
- Технополис Кърджали
- Технополис Кюстендил
- Технополис Ловеч
- Технополис Монтана
- Технополис Пазарджик
- Технополис Перник
- Технополис Плевен
- Технополис Пловдив
- Технополис Пловдив 2
- Технополис Разград
- Технополис Русе
- Технополис Сандански
- Технополис Силистра
- Технополис Сливен
- Технополис София Красно село
- Технополис София Люлин
- Технополис София МОЛ Paradise
- Технополис София МОЛ The Mall
- Технополис София МОЛ България
- Технополис София Младост
- Технополис София Надежда
- Технополис София Сердика център
- Технополис Стара Загора
- Технополис Хасково
- Технополис Шумен
- Технополис Ямбол

















