| CAPACITY LITERS | 30.00 L |
| MAX POWER | 900 W |
| GRILL POWER | 1500 W |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| UNFREEZE | Yes |
| MAXPOWER-W | 900.0 W |
| GRILL POWER | 1500.00 W |
| CAPACITY | 30.00 L |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | MG30T5018UE |
| CAPACITY LITERS: | 30.00 L |
| MAX POWER: | 900 W |
| GRILL POWER: | 1500 W |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | MG30T5018UE |
| MAXPOWER-W: | 900.0 W |
| GRILL POWER: | 1500.00 W |
| CAPACITY: | 30.00 L |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| HEIGHT: | 29.70 см |
| WIDTH: | 51.70 см |
| LENGTH: | 42.50 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 30.00 L |
| MAX POWER: | 900 W |
| GRILL POWER: | 1500 W |
| TOUCH CONTROL: | Yes |
| EAN | 8806090445842 |








