| MAXPOWER-W | 1000.0 W |
| GRILL POWER | 1000.00 W |
| CAPACITY | 29.00 L |
| GRILL FUNCTION | Yes |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | NN-GD35QBEPG |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 1000.0 W |
| GRILL POWER: | 1000.00 W |
| CAPACITY: | 29.00 L |
| GRILL STAND: | Yes |
| GRILL FUNCTION: | Yes |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| HEIGHT: | 29.20 см |
| WIDTH: | 49.50 см |
| LENGTH: | 37.80 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5025232969739 |










