| MAXPOWER-W | 1000.0 W |
| GRILL POWER | 1100.00 W |
| CAPACITY | 31.00 L |
| GRILL FUNCTION | Yes |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | NN-GT45KWSUG |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| MAXPOWER-W: | 1000.0 W |
| GRILL POWER: | 1100.00 W |
| CAPACITY: | 31.00 L |
| INNER COVERING: | CERAMICS |
| TIMER TO: | 30.000 мин |
| GRILL STAND: | Yes |
| UNFREEZE: | Yes |
| AUTO COOK PROGRAMS: | Yes |
| CONVECTION: | No |
| DUAL GRILL: | No |
| DISPLAY: | Yes |
| CHILD LOCK: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| WEIGHT: | 12.80 kg |
| HEIGHT: | 31.00 см |
| WIDTH: | 52.50 см |
| LENGTH: | 40.10 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| CAPACITY LITERS: | 31.00 L |
| MAX POWER: | 1000 W |
| GRILL POWER: | 1100 W |
| ELECTRONIC CONTROL: | Yes |
| EAN | 5025232893690 |







