| МОЩНОСТ W | 1000.0 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ | 1100.00 W |
| ОБЕМ | 31.00 L |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ | Да |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | NN-GT45KWSUG |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ W: | 1000.0 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ: | 1100.00 W |
| ОБЕМ: | 31.00 L |
| ВЪТРЕШНО ПОКРИТИЕ: | КЕРАМИКА |
| ТАЙМЕР ДО: | 30.000 мин |
| СТОЙКА ЗА ГРИЛ: | Да |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| КОНВЕКЦИЯ: | Не |
| ДВОЕН ГРИЛ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ДЕЦА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| ТЕГЛО: | 12.80 kg |
| ВИСОЧИНА: | 31.00 см |
| ШИРИНА: | 52.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 40.10 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ: | 31.00 L |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ: | 1100 W |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| EAN | 5025232893690 |







