| МОЩНОСТ W | 1000.0 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| ОБЕМ | 29.00 L |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ | Да |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | NN-GD35QBEPG |
| ТИП УПРАВЛЕНИЕ: | ЕЛЕКТРОННО |
| МОЩНОСТ W: | 1000.0 W |
| ГРИЛ МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| ОБЕМ: | 29.00 L |
| СТОЙКА ЗА ГРИЛ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ГРИЛ: | Да |
| ФУНКЦИЯ РАЗМРАЗЯВАНЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 29.20 см |
| ШИРИНА: | 49.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 37.80 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5025232969739 |










