| POWER | 6.00 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| CUP | No |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | FMX - 1010C |
| POWER: | 6.00 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CUP: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.180 kg |
| EAN | 3800173803975 |







2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| POWER | 6.00 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| CUP | No |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | FMX - 1010C |
| POWER: | 6.00 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CUP: | No |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.180 kg |
| EAN | 3800173803975 |