| МОЩНОСТ | 6.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ЧАША | Не |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | FMX - 1010C |
| МОЩНОСТ: | 6.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ЧАША: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.180 kg |
| EAN | 3800173803975 |







2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 6.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ЧАША | Не |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | FMX - 1010C |
| МОЩНОСТ: | 6.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ЧАША: | Не |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.180 kg |
| EAN | 3800173803975 |