| POWER | 25.00 W |
| SPEED LEVELS | 1 |
| CUP | Yes |
| CUP CAPACITY | 80 ml |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | FMX-252N |
| POWER: | 25.00 W |
| SPEED LEVELS: | 1 |
| CUP: | Yes |
| CUP CAPACITY: | 80 ml |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.440 kg |
| EAN | 3800139286019 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| POWER | 25.00 W |
| SPEED LEVELS | 1 |
| CUP | Yes |
| CUP CAPACITY | 80 ml |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | FMX-252N |
| POWER: | 25.00 W |
| SPEED LEVELS: | 1 |
| CUP: | Yes |
| CUP CAPACITY: | 80 ml |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.440 kg |
| EAN | 3800139286019 |