| МОЩНОСТ | 25.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ЧАША | Да |
| ВМЕСТИМОСТ НА ЧАШАТА | 80 ml |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | FMX-252N |
| МОЩНОСТ: | 25.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ЧАША: | Да |
| ВМЕСТИМОСТ НА ЧАШАТА: | 80 ml |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.440 kg |
| EAN | 3800139286019 |



