| POWER | 500 W |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | HMM 81504 BX |
| POWER: | 500 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.550 kg |
| EAN | 8690842430596 |









i
"" Today
| POWER | 500 W |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | HMM 81504 BX |
| POWER: | 500 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.550 kg |
| EAN | 8690842430596 |