| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | HMM 81504 BX |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.550 kg |
| EAN | 8690842430596 |









i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | HMM 81504 BX |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.550 kg |
| EAN | 8690842430596 |