| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | M500DC |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.100 kg |
| EAN | 3838782513411 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | M500DC |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.100 kg |
| EAN | 3838782513411 |