| POWER | 500 W |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | M500DC |
| POWER: | 500 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.100 kg |
| EAN | 3838782513411 |








i
"" Today
| POWER | 500 W |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | M500DC |
| POWER: | 500 W |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.100 kg |
| EAN | 3838782513411 |