| POWER | 500 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HR3781/10 |
| POWER: | 500 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| RELEASE BUTTON: | Yes |
| LIGHTS DOUGH BEATERS: | Yes |
| ATTACHMENTS FOR HEAVY DOUGH: | Yes |
| CUTTING BOWL: | Yes |
| HAND BLENDER ATTACHMENT: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| DIMENSIONS: | 234X180X223 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.040 kg |
| EAN | 8720389024634 |















