| POWER | 800 W |
| MAXIMUM TEMPERATURE | 230.00 C |
| CAPACITY | 10.00 L |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5041-2 |
| POWER: | 800 W |
| MAXIMUM TEMPERATURE: | 230.00 C |
| CAPACITY: | 10.00 L |
| TIMER: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.75 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.958 kg |
| EAN | 9003898504125 |





