| МОЩНОСТ | 800 W |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 230.00 C |
| КАПАЦИТЕТ | 10.00 L |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5041-2 |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 230.00 C |
| КАПАЦИТЕТ: | 10.00 L |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.75 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.958 kg |
| EAN | 9003898504125 |





