| POWER | 1380 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | OPTI19 OF444834 |
| POWER: | 1380 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| FAN: | Yes |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.950 kg |
| EAN | 3016661148798 |





i
"" Today
| POWER | 1380 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | OPTI19 OF444834 |
| POWER: | 1380 W |
| THERMOSTAT: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| FAN: | Yes |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.950 kg |
| EAN | 3016661148798 |