| МОЩНОСТ | 1380 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | OPTI19 OF444834 |
| МОЩНОСТ: | 1380 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР: | Да |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.950 kg |
| EAN | 3016661148798 |





i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1380 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | OPTI19 OF444834 |
| МОЩНОСТ: | 1380 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР: | Да |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.950 kg |
| EAN | 3016661148798 |