| POWER | 650 W |
| Brand | TERMOMAX |
| MODEL: | TXO08TQ |
| POWER: | 650 W |
| TIMER: | Yes |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.580 kg |
| EAN | 3800139211707 |









| POWER | 650 W |
| Brand | TERMOMAX |
| MODEL: | TXO08TQ |
| POWER: | 650 W |
| TIMER: | Yes |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.580 kg |
| EAN | 3800139211707 |