| POWER CONSUMPTION | 170 W |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DADG233 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 170 W |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 8000-35000 |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.400 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | 120 АКСЕСОАРА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034132254 |












