| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 170 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DADG233 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 170 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 8000-35000 |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.400 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | 120 АКСЕСОАРА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034132254 |












