| POWER CONSUMPTION | 150 W |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | RYOBI |
| MODEL: | EHT150V |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 150 W |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 10000-38500 |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.580 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | 115 КОНСУМАТИВА |
| MODEL: | EHT150V |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 150 W |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 10000-38500 |
| TOOL CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.580 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | 115 КОНСУМАТИВА |
| EAN | 4892210114723 |






