| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 150 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RYOBI |
| МОДЕЛ: | EHT150V |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 150 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 10000-38500 |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.580 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | 115 КОНСУМАТИВА |
| МОДЕЛ: | EHT150V |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 150 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 10000-38500 |
| КУФАР: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.580 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | 115 КОНСУМАТИВА |
| EAN | 4892210114723 |






