| DISPLAY TECHNOLOGY | VA |
| SCREEN TYPE | Curved |
| DISPLAY SIZE INCH | 34.0 " |
| RESOLUTION | 3440x1440 |
| REFRESH RATE | 200.00 Hz |
| Brand | ACER |
| MODEL: | X34 X0bmiiphux UM.CXXEE.001 |
| DISPLAY TECHNOLOGY: | VA |
| DISPLAY COVERAGE: | МАТОВ |
| SCREEN TYPE: | Curved |
| TOUCH SCREEN: | No |
| DISPLAY SIZE INCH: | 34.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 86.4 см |
| ASPECT RATIO: | 21:9 |
| RESOLUTION: | 3440x1440 |
| RESPONSE TIME G2G: | 1.00 ms |
| RESPONSE TIME MPRT: | 0.50 ms |
| BRIGHTNESS: | 450 nits |
| STATIC CONTRAST RATIO: | 4000:1 |
| DISPLAY COMPATIBILITY: | AMD FREESYNC PREMIUM |
| PIXEL PITCH: | 0.231 мм |
| ANGLEVIEW: | 178°/178° |
| PIVOT FUNCTION: | Yes |
| HEIGHT ADJUSTMENT: | Yes |
| HDMI: | 2 БР |
| HDMI VERSION: | 2.1 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| DISPLAYPORT VERSION: | 1.4 |
| USB-C: | 1 БР |
| USB-C VERSION: | USB 3.2 65W PD |
| VESA COMPATIBILITY: | 100X100 MM |
| WEBCAMERA: | No |
| SPEAKERS: | Yes |
| Gaming: | Yes |
| DIMENSION: | 806.1X394.3X128.3 MM |
| WEIGHT: | 7.800 kg |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| EAN | 4711474560384 |


























