| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | VA |
| ТИП ЕКРАН | Curved |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 34.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 3440x1440 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ | 200.00 Hz |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | X34 X0bmiiphux UM.CXXEE.001 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | VA |
| ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА: | МАТОВ |
| ТИП ЕКРАН: | Curved |
| ТЪЧ СКРИЙН: | Не |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 34.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 86.4 см |
| ФОРМАТ НА КАРТИНАТА: | 21:9 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 3440x1440 |
| ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ G2G: | 1.00 ms |
| ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ MPRT: | 0.50 ms |
| ЯРКОСТ: | 450 nits |
| СТАТИЧЕН КОНТРАСТ: | 4000:1 |
| СЪВМЕСТИМОСТ НА ДИСПЛЕЯ: | AMD FREESYNC PREMIUM |
| МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ: | 0.231 мм |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 178°/178° |
| ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА: | Да |
| HDMI: | 2 БР |
| ВЕРСИЯ НА HDMI: | 2.1 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА DISPLAYPORT: | 1.4 |
| USB-C: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА USB-C: | USB 3.2 65W PD |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100X100 MM |
| УЕБ КАМЕРА: | Не |
| ГОВОРИТЕЛИ: | Да |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| РАЗМЕР: | 806.1X394.3X128.3 MM |
| ТЕГЛО: | 7.800 kg |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| EAN | 4711474560384 |


























