| DISPLAY TECHNOLOGY | IPS |
| SCREEN TYPE | Flat |
| DISPLAY SIZE INCH | 27.0 " |
| RESOLUTION | 5120x2880 |
| REFRESH RATE | 120.00 Hz |
| Brand | APPLE |
| MODEL: | STUDIO DISPLAY XDR MFEL4Z/A |
| DISPLAY TECHNOLOGY: | IPS |
| SCREEN TYPE: | Flat |
| TOUCH SCREEN: | No |
| DISPLAY SIZE INCH: | 27.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 68.6 см |
| ASPECT RATIO: | 16:9 |
| RESOLUTION: | 5120x2880 |
| REFRESH RATE: | 120.00 Hz |
| DISPLAY COMPATIBILITY: | MACOS 26.3+ / IPADOS 26.3+ |
| PIXEL PITCH: | 0.117 мм |
| ANGLEVIEW: | 178°/178° |
| PIVOT FUNCTION: | No |
| HEIGHT ADJUSTMENT: | Yes |
| USB-C: | 2 БР |
| USB-C VERSION: | THUNDERBOLT 5 UP TO 120 GB/S |
| OTHER PORTS: | 2x USB-C up to 10 Gb/s |
| VESA COMPATIBILITY: | 100X100 MM |
| WEBCAMERA: | Yes |
| SPEAKERS: | Yes |
| MISCELLANEOUS: | ADAPTIVE SYNC |
| Gaming: | No |
| DIMENSION: | 214 X 478 X 623 MM |
| WEIGHT: | 6.300 kg |
| COLOUR: | SILVER |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| PRODUCT NUMBER: | MFEL4Z/A |
| EAN | 195950527315 |
















