Monitor LG 27GQ50F-B 0.311 мм, 178°/178°, VA, 27.0 ", 68.6 см, 1920x1080, 165.00 Hz, 5.00 ms, HDMI, DisplayPort, BLACK
Code: 504953
In stock
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 27.0 "
Free delivery
i
Order now and pick up from:
"" in 7 days
Expected delivery time from 1 to 4 days.
Price:194.00/379.43 лв.
See credit plans
from7.31
/
14.30 лв.
DISPLAY TECHNOLOGY
VA
SCREEN TYPE
Flat
DISPLAY SIZE INCH
27.0 "
RESOLUTION
1920x1080
REFRESH RATE
165.00 Hz
BrandLG
MODEL:
27GQ50F-B
DISPLAY TECHNOLOGY:
VA
DISPLAY COVERAGE:
МАТОВ
SCREEN TYPE:
Flat
DISPLAY SIZE INCH:
27.0 "
DISPLAY SIZE SM:
68.6 см
ASPECT RATIO:
16:9
RESOLUTION:
1920x1080
REFRESH RATE:
165.00 Hz
RESPONSE TIME G2G:
5.00 ms
BRIGHTNESS:
250 nits
STATIC CONTRAST RATIO:
3000:1
DISPLAY COMPATIBILITY:
AMD FREESYNC PREMIUM
PIXEL PITCH:
0.311 мм