Monitor LG 27U41YA-B 0.311 мм, 178°/178°, IPS, 27.0 ", 68.6 см, 1920x1080, 120.00 Hz, 5.00 ms, HDMI, BLACK
Code: 510117
In stock
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 27.0 "
Free delivery
i
Order now and pick up from:
"" Today
Expected delivery time from 1 to 4 days.
Price:114.90/224.72 лв.
See credit plans
from4.33
/
8.47 лв.
DISPLAY TECHNOLOGY
IPS
SCREEN TYPE
Flat
DISPLAY SIZE INCH
27.0 "
RESOLUTION
1920x1080
REFRESH RATE
120.00 Hz
BrandLG
MODEL:
27U41YA-B
DISPLAY TECHNOLOGY:
IPS
DISPLAY COVERAGE:
МАТОВ
SCREEN TYPE:
Flat
DISPLAY SIZE INCH:
27.0 "
DISPLAY SIZE SM:
68.6 см
ASPECT RATIO:
16:9
RESOLUTION:
1920x1080
REFRESH RATE:
120.00 Hz
RESPONSE TIME G2G:
5.00 ms
BRIGHTNESS:
250 nits
STATIC CONTRAST RATIO:
1500:1
PIXEL PITCH:
0.311 мм
ANGLEVIEW:
PIVOT FUNCTION:
No
HEIGHT ADJUSTMENT:
No
HDMI:
1 БР
HDMI VERSION:
2
OTHER PORTS:
VGA, AUX OUT (HDMI)
VESA COMPATIBILITY:
100X100 MM
SPEAKERS:
MISCELLANEOUS:
HDR10, BLACK STABILIZER
Gaming:
DIMENSION:
611.6 X 458.2 X 220 MM