| DISPLAY TECHNOLOGY | IPS |
| SCREEN TYPE | Flat |
| DISPLAY SIZE INCH | 27.0 " |
| RESOLUTION | 1920x1080 |
| REFRESH RATE | 120.00 Hz |
| Brand | LG |
| MODEL: | 27U41YA-B |
| DISPLAY TECHNOLOGY: | IPS |
| DISPLAY COVERAGE: | МАТОВ |
| SCREEN TYPE: | Flat |
| DISPLAY SIZE INCH: | 27.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 68.6 см |
| ASPECT RATIO: | 16:9 |
| RESOLUTION: | 1920x1080 |
| REFRESH RATE: | 120.00 Hz |
| BRIGHTNESS: | 250 nits |
| STATIC CONTRAST RATIO: | 1500:1 |
| PIXEL PITCH: | 0.311 мм |
| ANGLEVIEW: | 178°/178° |
| PIVOT FUNCTION: | No |
| HEIGHT ADJUSTMENT: | No |
| HDMI: | 1 БР |
| HDMI VERSION: | 2 |
| OTHER PORTS: | VGA, AUX OUT (HDMI) |
| VESA COMPATIBILITY: | 100X100 MM |
| SPEAKERS: | No |
| MISCELLANEOUS: | HDR10, BLACK STABILIZER |
| Gaming: | No |
| DIMENSION: | 611.6 X 458.2 X 220 MM |
| WEIGHT: | 4.200 kg |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| EAN | 8806096597200 |

































