Монитор LG 27U41YA-B 0.311 мм, 178°/178°, IPS, 27.0 ", 68.6 см, 1920x1080, 120.00 Hz, 5.00 ms, HDMI, BLACK
Код: 510117
В наличност
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: 27.0 "
Безплатна доставка
i
Поръчай сега и вземи от:
"" Днес
Очаквано време за доставка от 1 до 4 дни.
Цена:114.90/224.72 лв.
Купи на изплащане
от4.33
/
8.47 лв.
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
IPS
ТИП ЕКРАН
Flat
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH
27.0 "
РЕЗОЛЮЦИЯ
1920x1080
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ
120.00 Hz
МаркаLG
МОДЕЛ:
27U41YA-B
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
IPS
ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА:
МАТОВ
ТИП ЕКРАН:
Flat
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH:
27.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
68.6 см
ФОРМАТ НА КАРТИНАТА:
16:9
РЕЗОЛЮЦИЯ:
1920x1080
ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ:
120.00 Hz
ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ G2G:
5.00 ms
ЯРКОСТ:
250 nits
СТАТИЧЕН КОНТРАСТ:
МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ:
0.311 мм
ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ:
ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА:
Не
РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА:
Не
HDMI:
1 БР
ВЕРСИЯ НА HDMI:
2
ДРУГИ ПОРТОВЕ:
VGA, AUX OUT (HDMI)
СЪВМЕСТИМОСТ VESA:
100X100 MM
ГОВОРИТЕЛИ:
ЕКСТРИ:
HDR10, BLACK STABILIZER
Подходящ за Gaming:
РАЗМЕР:
611.6 X 458.2 X 220 MM