| DISPLAY TECHNOLOGY | OLED |
| SCREEN TYPE | Flat |
| DISPLAY SIZE INCH | 31.5 " |
| RESOLUTION | 3840x2160 |
| REFRESH RATE | 330.00 Hz |
| Brand | LG |
| MODEL: | 32GX850A-B |
| DISPLAY TECHNOLOGY: | OLED |
| DISPLAY COVERAGE: | ГЛАНЦОВ |
| SCREEN TYPE: | Flat |
| TOUCH SCREEN: | No |
| DISPLAY SIZE INCH: | 31.5 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 80.0 см |
| ASPECT RATIO: | 16:9 |
| RESOLUTION: | 3840x2160 |
| RESPONSE TIME G2G: | 0.03 ms |
| BRIGHTNESS: | 275 nits |
| STATIC CONTRAST RATIO: | 1500000:1 |
| DYNAMIC CONTRAST: | 1500000:1 |
| DISPLAY COMPATIBILITY: | FREESYNC PREMIUM PRO, G-SYNC |
| PIXEL PITCH: | 0.181 мм |
| ANGLEVIEW: | 178°/178° |
| PIVOT FUNCTION: | Yes |
| HEIGHT ADJUSTMENT: | Yes |
| HDMI: | 2 БР |
| HDMI VERSION: | 2.1 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| DISPLAYPORT VERSION: | 1.4 |
| OTHER PORTS: | AUX OUT, 2 x USB 3.2 HUB |
| VESA COMPATIBILITY: | 100X100 MM |
| SPEAKERS: | No |
| MISCELLANEOUS: | UHD 165 HZ ↔ FHD 330 HZ |
| Gaming: | Yes |
| DIMENSION: | 714X510.9-620.9X249.8 MM |
| WEIGHT: | 9.100 kg |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| EAN | 8806096592595 |
























