| DISPLAY TECHNOLOGY | VA |
| SCREEN TYPE | Curved |
| DISPLAY SIZE INCH | 36.5 " |
| RESOLUTION | 3840x2160 |
| REFRESH RATE | 165.00 Hz |
| Brand | LG |
| MODEL: | 37G800A-B |
| DISPLAY TECHNOLOGY: | VA |
| DISPLAY COVERAGE: | МАТОВ |
| SCREEN TYPE: | Curved |
| TOUCH SCREEN: | No |
| DISPLAY SIZE INCH: | 36.5 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 92.7 см |
| ASPECT RATIO: | 16:9 |
| RESOLUTION: | 3840x2160 |
| RESPONSE TIME G2G: | 1.00 ms |
| BRIGHTNESS: | 400 nits |
| STATIC CONTRAST RATIO: | 4000:1 |
| DISPLAY COMPATIBILITY: | AMD FREESYNC PREMIUM PRO |
| PIXEL PITCH: | 0.210 мм |
| ANGLEVIEW: | 178°/ 178° |
| PIVOT FUNCTION: | No |
| HEIGHT ADJUSTMENT: | Yes |
| HDMI: | 2 БР |
| HDMI VERSION: | 2.1 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| DISPLAYPORT VERSION: | 1.4 |
| USB-C: | 1 БР |
| USB-C VERSION: | 65 W POWER DELIVERY |
| OTHER PORTS: | AUX (Headphone), USB HUB |
| VESA COMPATIBILITY: | 100X100 MM |
| SPEAKERS: | Yes |
| MISCELLANEOUS: | FLICKER SAFE, BLACK STABILIZER |
| Gaming: | Yes |
| DIMENSION: | 815.6X532-642X286.3 MM |
| WEIGHT: | 13.750 kg |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| EAN | 8806096534687 |































