| DISPLAY TECHNOLOGY | QD-OLED |
| SCREEN TYPE | Curved |
| DISPLAY SIZE INCH | 48.9 " |
| RESOLUTION | 5120Х1440 |
| REFRESH RATE | 144.00 Hz |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | 49M2C8900L/00 |
| DISPLAY TECHNOLOGY: | QD-OLED |
| DISPLAY COVERAGE: | МАТОВ |
| SCREEN TYPE: | Curved |
| TOUCH SCREEN: | No |
| DISPLAY SIZE INCH: | 48.9 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 124.3 см |
| ASPECT RATIO: | 32:9 |
| RESOLUTION: | 5120Х1440 |
| RESPONSE TIME G2G: | 0.03 ms |
| BRIGHTNESS: | 250 nits |
| DYNAMIC CONTRAST: | 1000000:1 |
| DISPLAY COMPATIBILITY: | FREESYNC PREMIUM PRO |
| PIXEL PITCH: | 0.234 мм |
| ANGLEVIEW: | 178º/178º |
| PIVOT FUNCTION: | No |
| HEIGHT ADJUSTMENT: | Yes |
| HDMI: | 2 БР |
| HDMI VERSION: | 2 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| DISPLAYPORT VERSION: | 1.4 |
| USB-C: | 1 БР |
| USB-C VERSION: | DP ALT 90 W USB PD 3.0 |
| OTHER PORTS: | AUX |
| VESA COMPATIBILITY: | 100X100 MM |
| SPEAKERS: | Yes |
| MISCELLANEOUS: | 144 HZ (DP), 60 HZ (HDMI) |
| Gaming: | Yes |
| DIMENSION: | 1195Х544Х359 ММ |
| WEIGHT: | 13.960 kg |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | G |
| EAN | 8712581803926 |































