Monitor SAMSUNG ViewFinity S5 LS34C500GAUXEN 0.232 мм, 178°/178°, VA, 34.0 ", 86.4 см, 3440x1440, 100.00 Hz, 5.00 ms, HDMI, DisplayPort, BLACK
Code: 500931
In stock
Free delivery
i
Order now and pick up from:
"" Today
Expected delivery time from 1 to 4 days.
Price:377.00/737.35 лв.
See credit plans
from14.20
/
27.77 лв.
DISPLAY TECHNOLOGY
VA
SCREEN TYPE
Flat
DISPLAY SIZE INCH
34.0 "
RESOLUTION
3440x1440
REFRESH RATE
100.00 Hz
BrandSAMSUNG
MODEL:
LS34C500GAUXEN
DISPLAY TECHNOLOGY:
VA
DISPLAY COVERAGE:
МАТОВ
SCREEN TYPE:
Flat
DISPLAY SIZE INCH:
34.0 "
DISPLAY SIZE SM:
86.4 см
ASPECT RATIO:
21:9
RESOLUTION:
3440x1440
REFRESH RATE:
100.00 Hz
RESPONSE TIME G2G:
5.00 ms
BRIGHTNESS:
300 nits
STATIC CONTRAST RATIO:
3000:1
DISPLAY COMPATIBILITY:
AMD FREESYNC
PIXEL PITCH:
0.232 мм