| DISPLAY TECHNOLOGY | QD-OLED |
| SCREEN TYPE | Flat |
| DISPLAY SIZE INCH | 26.5 " |
| RESOLUTION | 2560x1440 |
| REFRESH RATE | 240.00 Hz |
| Brand | AOC |
| MODEL: | Q27G41ZDF |
| DISPLAY TECHNOLOGY: | QD-OLED |
| DISPLAY COVERAGE: | МАТОВ |
| SCREEN TYPE: | Flat |
| TOUCH SCREEN: | No |
| DISPLAY SIZE INCH: | 26.5 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 67.3 см |
| ASPECT RATIO: | 16:9 |
| RESOLUTION: | 2560x1440 |
| RESPONSE TIME G2G: | 0.03 ms |
| BRIGHTNESS: | 400 nits |
| STATIC CONTRAST RATIO: | 1500000:1 |
| PIXEL PITCH: | 0.229 мм |
| ANGLEVIEW: | 178°/ 178° |
| PIVOT FUNCTION: | No |
| HEIGHT ADJUSTMENT: | No |
| HDMI: | 1 БР |
| HDMI VERSION: | 2 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| DISPLAYPORT VERSION: | 1.4 |
| OTHER PORTS: | AUX |
| VESA COMPATIBILITY: | 100X100 MM |
| SPEAKERS: | No |
| MISCELLANEOUS: | ADAPTIVE SYNC, G-SYNC COMPAT. |
| Gaming: | Yes |
| DIMENSION: | 609.3 X 454.3 X 190.5 MM |
| WEIGHT: | 4.950 kg |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| EAN | 4038986183147 |

























