| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | QD-OLED |
| ТИП ЕКРАН | Flat |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 26.5 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 2560x1440 |
| ЧЕСТОТА НА ОПРЕСНЯВАНЕ | 240.00 Hz |
| Марка | AOC |
| МОДЕЛ: | Q27G41ZDF |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | QD-OLED |
| ПОКРИТИЕ НА ЕКРАНА: | МАТОВ |
| ТИП ЕКРАН: | Flat |
| ТЪЧ СКРИЙН: | Не |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 26.5 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 67.3 см |
| ФОРМАТ НА КАРТИНАТА: | 16:9 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2560x1440 |
| ВРЕМЕ НА РЕАКЦИЯ G2G: | 0.03 ms |
| ЯРКОСТ: | 400 nits |
| СТАТИЧЕН КОНТРАСТ: | 1500000:1 |
| МЕЖДУТОЧКОВО РАЗСТОЯНИЕ: | 0.229 мм |
| ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: | 178°/ 178° |
| ВЪРТЕНЕ НА ЕКРАНА: | Не |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ВИСОЧИНАТА: | Не |
| HDMI: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| ВЕРСИЯ НА DISPLAYPORT: | 1.4 |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100X100 MM |
| ГОВОРИТЕЛИ: | Не |
| ЕКСТРИ: | ADAPTIVE SYNC, G-SYNC COMPAT. |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| РАЗМЕР: | 609.3 X 454.3 X 190.5 MM |
| ТЕГЛО: | 4.950 kg |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| EAN | 4038986183147 |


























