| ENGINE DISPLACEMENT | 52 см3 |
| WORKING WIDTH | 33.00 см |
| NUMBER OF CHOPPING KNIVES | 4 |
| Brand | KTN |
| RATED POWER: | 2.95 КС |
| TYPE ENGINE: | 2-ТАКТОВ |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 52 см3 |
| WORKING WIDTH: | 33.00 см |
| DEPTH: | 11.00 см |
| NUMBER OF CHOPPING KNIVES: | 4 |
| NUMBER OF GEARS: | 1 |
| PRODUCT WEIGHT: | 14.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КОМПАКТНА: РАЗГЛОБЯЕМИ ДРЪЖКИ |
| EAN | 3800165506617 |







