| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 52 см3 |
| РАБОТНА ШИРИНА | 33.00 см |
| БРОЙ НОЖОВЕ | 4 |
| Марка | KTN |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 2.95 КС |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 2-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 52 см3 |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 33.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 11.00 см |
| БРОЙ НОЖОВЕ: | 4 |
| БРОЙ СКОРОСТИ: | 1 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 14.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КОМПАКТНА: РАЗГЛОБЯЕМИ ДРЪЖКИ |
| EAN | 3800165506617 |







