| ENGINE DISPLACEMENT | 144.0 см3 |
| RATED POWER | 3.40 КС |
| CUTTING WIDTH | 46.00 см |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 65 L |
| SELF PROPELLED FUNCTION | Yes |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-GLM08 |
| TYPE ENGINE: | 4-STROKE |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 144.0 см3 |
| RATED POWER: | 3.40 КС |
| CUTTING WIDTH: | 46.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT: | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT: | 30 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT: | 80 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX: | 65 L |
| PRODUCT WEIGHT: | 30.000 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800972015289 |









