| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 144.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 3.40 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 46.00 см |
| ОБЕМ НА КОША | 65 L |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ | Да |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-GLM08 |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 144.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 3.40 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 46.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ: | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 30 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 80 мм |
| ОБЕМ НА КОША: | 65 L |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 30.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972015289 |









