| ENGINE DISPLACEMENT | 79.8 см3 |
| RATED POWER | 1.74 КС |
| CUTTING WIDTH | 40.00 см |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 45 L |
| SELF PROPELLED FUNCTION | Yes |
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL: | 4008-79B |
| TYPE ENGINE: | 4-STROKE |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 79.8 см3 |
| RATED POWER: | 1.74 КС |
| CUTTING WIDTH: | 40.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT: | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT: | 75 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX: | 45 L |
| SELF PROPELLED FUNCTION: | Yes |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | 4008-79B |
| TYPE ENGINE: | 4-STROKE |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 79.8 см3 |
| RATED POWER: | 1.74 КС |
| CUTTING WIDTH: | 40.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT: | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT: | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT: | 75 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX: | 45 L |
| PRODUCT WEIGHT: | 20.420 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669287123 |












