| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 79.8 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 1.74 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 40.00 см |
| ОБЕМ НА КОША | 45 L |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ | Да |
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ: | 4008-79B |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 79.8 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 1.74 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 40.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 75 мм |
| ОБЕМ НА КОША: | 45 L |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ: | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | 4008-79B |
| ТИП ДВИГАТЕЛ: | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ: | 79.8 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 1.74 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 40.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ: | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 75 мм |
| ОБЕМ НА КОША: | 45 L |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 20.420 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669287123 |












