| ENGINE DISPLACEMENT | 52.0 см3 |
| RATED POWER | 2.00 КС |
| CUTTING WIDTH OF THREAD | 42.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE | 25.50 см |
| Brand | DENZEL |
| MODEL: | DT-52 |
| ENGINE DISPLACEMENT: | 52.0 см3 |
| RATED POWER: | 2.00 КС |
| CUTTING WIDTH OF THREAD: | 42.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE: | 25.50 см |
| PRODUCT WEIGHT: | 8.000 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 4044996189833 |







